Przebudzenie przez Oddech - Kurs Video Online - Szczęście i Harmonia.

Certyfikowany Kurs Online – Przebudzenie przez Oddech

14-dniowe szkolenie składające się z codziennych ćwiczeń i technik oddechowych, które pomogą ci przebudzić swój pełen potencjał, pomogą aby energia życia i miłość energetyzowały Twoje życie każdego dnia.

Odkryj ogromny wpływ jaki może mieć dla ciebie właściwe oddychanie – Przebudź Swój Oddech, Przebudź do Życia. Ograniczenie stresu, poprawa zdrowia i większa przejrzystość myślenia to efekty po przebudzeniu swojego oddechu.

0
dniowy Kurs Online
Przebudzenie przez Oddech.
Image module

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • Poznasz 14 technik oddechowych, które pomogą ci przebudzić pełen potencjał twojego oddechu, pozwalając na rozluźnienie i ulgę w stresie, pobudzić wrodzone zdolności ciała do samouzdrawiania i utrzymywania przejrzystości umysłu.
 • Wybierzesz z zakresu technik to, co pasuje najbardziej do twoich indywidualnych potrzeb w danym momencie. Nauczysz się jak stosować je w codziennym życiu by wzmocnić swój stan, kiedy tego potrzebujesz.
 • Przebudzisz swój pełen potencjał energetyczny i nauczysz się jak pobudzać energię, np. przed ważnym wydarzeniem czy spotkaniem oraz jednocześnie zdobędziesz wiedzę jak uspokoić energię aby znaleźć się w stanie medytacji.
 • Zrozumiesz połączenie pomiędzy oddechem, energią, umysłem i ciałem, zarówno z punktu widzenia zachodniej wiedzy oraz z punktu widzenia filozofii Wschodu.
 • Odkryjesz podstawowe zasady oddychania, co pomoże ci utrzymać zdrowie i witalność dając jednocześnie ulgę w bólu i napięciach w ciele oraz umyśle.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dedykuję wszystkim, którzy chcą poprawić swój dobrostan fizyczny i mentalny, wprowadzać zmiany w życiu zawodowym czy prywatnym oraz zwiększać swoją energię i witalność.

Ćwiczenia i techniki oddechowe przedstawiane w szkoleniu są proste i mogą być wsparciem dla każdego, kto potrzebuje ulgi, relaksacji, chciałby uspokoić swój umysł i zadbać o swoją kondycję fizyczną.

Szkolenie oferuje doskonały wachlarz narzędzi i zasobów dla osób „pracujących z ciałem”, dla osób „pracujących z oddechem”, dla terapeutów manualnych, masażystów, praktyków i nauczycieli jogi oraz dla specjalistów, którzy chcą wznieść na wyższy poziom swoje umiejętności zawodowe, poprawić witalność i pogłębić połączenie ze sobą i tymi, na rzecz których świadczą usługi w codziennej pracy. Regularne ćwiczenia pogłębiają i poprawiają jakość obecności i medytacji.

Szkolenie wyposaży cię w 14 prostych, głębokich i skutecznych technik oddechowych by torować drogę dla całego wachlarza korzyści mentalnych i fizycznych:

 • Obniżanie bólu i odzyskiwanie naturalności ruchu w ciele
* Obniżanie stresu, obniżanie lęku, redukcja uczucia przytłoczenia i depresji
 • Obniżanie i stabilizacja ciśnienia krwi
 • Uwalnianie głębokich napięć
 • Rozluźnienie mięśni i organów wewnętrznych
 • Podnoszenie poziomu energii
 • Uspokajanie umysłu i zwiększanie przejrzystości myśli
 • Zrozumienie i poprawa nastroju, uczuć, emocji
Image module

Obejrzyj wybrane fragmenty video z całego kursu!

Wprowadzenie do Kursu

Obserwacja Oddechu

NISARGA Eryk DOBOSZ

Swoją podróż ku poznawaniu pracy z oddechem i uzdrawiania, Nisarga rozpoczął od nauki Pranayamy (jogicznego oddychania) w szkole jogi w Warszawie w 1998  r. W 2005  r poszukiwania duchowe i zainteresowanie głębokim wewnętrznym uzdrawianiem przywiodły go po raz pierwszy do Międzynarodowego Ośrodka Medytacyjnego OSHO w Punie, w Indiach, gdzie odkrywał rewolucyjne terapie oddechowe i techniki medytacji. Nauczał ich nieżyjący już hinduski mistrz Osho i jego uczniowie. Pragnienie uczenia się i głębokiego rozumienia ludzkiego ciała i jego języka zaprowadziło Nisargę do źródeł pracy nad integracją umysłu, ciała i ducha. Przez następne 10 lat podróżował on do różnych miejsc na świecie – w Azji, Europie i Ameryce – w których mieszkał, uczył się i praktykował różne techniki pracy z oddechem i pracy z ciałem oraz techniki medytacji, począwszy od Zen, poprzez nurty takie jak Sufi, Tao, Buddyzm i Tantra, a skończywszy na przekazach mistrza Osho.

Od tego czasu sam stał się pełnoprawnym terapeutą i trenerem pracy z ciałem, specjalizującym się w technikach pracy z ciałem, takich jak Biodynamiczny Oddech i Uwalnianie Traum (ang.  Biodynamic Breathwork & Trauma Release System®), Energetyczne Rozluźnienie Powięzi (ang.  Myofascial Energetic Release), oraz w masażu Lomi Lomi Nui. W 2013  r. Nisarga został współzałożycielem i dyrektorem Integral Body Institute w Polsce. Instytut organizuje warsztaty i szkolenia z powyższych dziedzin. Od tamtej pory Nisarga popularyzuje swoją wiedzę również poprzez ośrodek Body Awareness Institute, który założył w Estonii. Oferuje także szkolenia w zakresie pracy z ciałem i pracy z oddechem na Bali i w Turcji.

We wszystkim, co robi, widać jego miłość do ludzi. Nisarga przekazuje wiedzę zarówno poprzez lekcje indywidualne, jak i zajęcia grupowe. Służenie ludziom i wspieranie ich na ich drodze do uzdrowienia i wewnętrznego rozwoju jest dla niego źródłem wielkiej radości i spełnienia. Czuje się niezmiernie wdzięczny i zaszczycony, że w ciągu tych wszystkich lat dane mu było pomóc i wyszkolić tysiące osób. Podziwia swoich klientów i uczniów za ich wielką odwagę, siłę i chęć do pracy nad sobą.

Nisarga uważa ludzkie ciało za świątynię, która zasługuje na to, aby traktować ją z najwyższym szacunkiem i podziwem. Dlatego też jego praca nabrała wymiaru prawdziwego kunsztu, u podłoża którego znajduje się pragnienie zrozumienia oraz zaufanie do nieskończonej zdolności ciała do samoregulowania się i samouzdrawiania. Nisarga pasjonuje się promowaniem optymalnego stanu zdrowia poprzez właściwą dietę, ćwiczenia, relaks, a także, co ważne, oddychanie. Jest ucieleśnieniem swoich przekonań, żyjąc w sposób zdrowy i harmonijny, zgodnie ze swoim mottem: „nie można uczyć innych czegoś, czym się nie jest”.

DOŁĄCZ DO PRZEBUDZENIA
PRZEZ ODDECH za 99 zł

ImięNazwisko
Pole nie może być puste
Pole nie może być puste
Twój E-mailTwoje HasłoPowtórz Hasło
Pole nie może być puste
Niepoprawny e-mail
Pole nie może być puste
Pole nie może być puste
!Hasła nie są takie same. Sprawdź!
Wybierz metodę płatności i zapłać

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA
Po rejestracji każdego dnia wyślemy ci e-mail zawierający link
do filmu video z instrukcją na każdy dzień praktyki oddychania.
KAŻDEGO RANKA przez 14 dni.

Sprawdź proszę folder ze spamem, jeśli nie znajdziesz maila w swojej skrzynce odbiorczej! Stając się klientem Przebudzenia Oddechu zgadzasz się na wzięcie pełnej odpowiedzialności za swoje własne zdrowie, dobrostan i działania.

Twój dostęp do treści szkolenia będzie ważny przez 30 dni od daty pierwszej wpłaty.
Każdy film video możesz obejrzeć do 15-tu razy. Jeśli pojawią się takie okoliczności, które będą wymagały od ciebie zmiany dat kursu i są poza twoim wpływem, zapraszamy cię do kontaktu z nami.